אודות

מי אני?

שמי דפנה לוין מנור, עוסקת בתחום ה Wellness שלושה עשורים בקירוב.
אני במסע תמידי למימוש שבעת היבטי ה- wellness בחיי ושואפת תמיד לדייק את איזון ה- wellness בחיי.

אני אמא גאה לשני בנים, איל ועידן, ונשואה לצביקה- איש ברזל שהוכיח לכולנו שאין דבר העומד בפני הרצון!

ה"אני מאמין" שלי

כמאמנת wellness ובריאות, אני רואה עצמי כשותפה לדרך של לקוחותי, אנשים המחפשים לחולל שינוי אישי וארוך טווח.

את השינויים נעצב ונתאים לערכים של כל מְלֻוֶּה בצורה המקדמת איזון ובריאות, במסגרת תנאי חייהם, לשם שיפור רווחת וחוויות החיים.

תפיסת היסוד שלי הינה, כי כל אדם מומחה לחייו/ה. עבודתי כמאמנת wellness ובריאות נובעת מעמקי אמונתי ביכולת השינוי של כל אדם, ובתוך כך מעניקה למְלֻוַּי יחס מכבד ללא תנאים וללא שיפוטיות.

הקריירה שלי

במהלך הקריירה שלי בתחום health and wellness, עסקתי בפיתוח מרכזי בריאות, ספורט ופנאי במתחמים שונים (ביניהם: מרכזי עסקים ואירוח, מרכזים קהילתיים בארה"ב, YMCA & JCC ומרכזי כושר). ליוויתי מגוון פרויקטים בשלבים שונים, כך שלשמחתי צברתי מומחיות בליווי ומתן שירותי יעוץ פרוייקט, החל משלב התכנון, עובר בשלב היסוד, הקמת מתחם חדש, ארגון מחדש של מתחמים קיימים ובניית תוכניות וצוותים חדשים. במקביל לליווי פרויקטים שונים בפן המקצועי, מלאתי גם תפקידים ניהוליים רבים, כולל שותפות בצוות הבכיר ביותר בהנהלות מרכזים קהילתיים.

דרך מקצועית זו בה צעדתי, חשפה אותי הן לנורמות העבודה הקפדניות ביותר של שוק העסקים בארצות הברית, והן לעבודה קהילתית דינאמית, אשר מטבעה משלבת מפגש ותקשורת עם בני נוער וחברי וחברות קהילה, במגוון גילאים, בארץ ובעולם.

לשמחתי, אני מביאה איתי את נורמות העבודה והסטנדרט הקפדני של עולם העסקים, לתוך המפגש הבינאישי ותהליך גילוי ה-Wellness של מְלֻוַּי.
בשנות עבודתי צברתי ניסיון רב בשותפות וניתוב המסע הפרטי של מְלֻוַּי, וכן השפעתי על סביבתי הקרובה, וסביבות משיקות, דרך חיבור wellness של חיינו כקהילה, אף לפן הבריאותי. 
הביטוי: "גוף ונפש – חד הם",
וכן הביטוי: "נפש בריאה בגוף בריא", 
הם עבורי אמת מובילה ומנצחת, ברמה האישית, משפחתית, קהילתית וחברתית.

אני בוגרת תואר ראשון באוניברסיטה העברית ובעלת הסמכות בתחום הבריאות והכושר מ- ACE, ACSM, AFFA
וכן בוגרת קורס מאמני כושר בקמפוס שיאים. 
מוסמכת WellCoaches – School of Coaches: Health and Wellness Coaching